Skip links

Curve New York Katılımcımız İmer Lingerie

Firmanız İmer Lingerie’yi Tanıyabilir miyiz?

Firmamız 1967 yılında Bedri İmer tarafından İstanbul Beykoz'da üretime başlanmıştır. İstanbul Beykoz'da ilk açılan çamaşır atölyesidir. 1980 sonrası üretimimizi memleketimiz olan İzmir’de 4500 m2 kapalı 3000 m2 acık olan fabrikamızda sürdürmekteyiz. 57 yıldır aynı istek ve arzuyla çalışmalarımıza devam etmekteyiz...

Ürünleriniz ve Üretiminizden Bahsedebilir misiniz?

Biz İmer olarak ilk kuruluşumuzdan itibaren tüketicinin güven duyacağı ürünleri üretmeyi hedef olarak benimseyen kurucumuzun bu yöndeki vizyonunu sürdürmekteyiz.

Sağlığı ön planda tutan ürünler ile iş hayatında ve günlük tüm aktivitelerde sağlıklı estetik yapısı ve rahatlığı ile kullanıcılarına maksimum özgürlük yaşatabilmek amacıyla tasarlanan ürünlerimiz.

Özel olarak üretilen pamuk modal kumaşı ile doğal pamuğun kuruluğunu doğal modal elyafın yumuşaklığıyla birleştirerek kullanıcılarına yüksek kaliteli kumaşlardan yapılan ürünleri sunmaktadır.

İmer Lingerie Olarak İhracatınızdan ve Çalıştığınız Ülkelerden Bahsedebilir misiniz?

Firmamız uzun yıllar kendi markamızla birlikte Avrupa markalarına üretim yaparak ihracatlar gerçekleştirdi. Son 12 senedir markalara üretimi bırakarak kendi markamıza yöneldik ve buda bize büyük güç kazandırdı. Şu anki üretimimizin %70 iç piyasa %30'unu ihracat oluşturuyor. Aramıza katılan yeni nesille birlikte ihracat hedeflerimizi daha ileri taşıyacağız. Şu anki yurt dışı pazarımız Ortadoğu ülkeleri Rusya ve Balkanlar olarak ağırlıklı gerçekleşiyor.

Son Olarak, Curve New York’a Katılım Amacınız?

Amerika fuarına katılım amacımız arkamızdan bayrağı devredeceğimiz yeni neslimizin şirketimizi yeni pazarlara ulaştırma yolunda aldığı kararlar çerçevesinde oluşmuştur. Amerika pazarı global yönden son derece gelişmiş bir pazar ve ticaret hacminin genişliği, büyüklüğü bizim ilgimizi Curve New York fuarına çevirmiştir. Tabi ki bu global pazarda şartların kolay olmayacağının farkındayız fakat azmimiz ve isteğimizle Türk ürün kalitesini ve özelliklerini taşıyan ürünlerimizin bu pazarda da kabul göreceğine inanıyoruz ve bunun için Curve New York fuarındayız.

New York İç Giyim Fuarı: Curve New York