Skip links

COTERIE NEW YORK

22-24 EYLÜL 2024

Hazır giyimden deri kürk ürünlerine, aksesuardan ayakkabıya, hazır giyim sektörünün en iyi moda markalarının alıcılarıyla buluştuğu; büyüklüğü ve ziyaretçi sayısıyla ABD ve dünyanın en önde gelen kadın giyim ve moda fuar organizasyonudur. Dünyanın dört bir yanından eşsiz bir ürün ağını alıcılarıyla buluşturan Coterie katılımcısına ve alıcılarına lüks bir deneyim sunar. Modaya, sürdürülebilir tasarımlara ve moda endüstrisinde sektörün ekolojik geçişine katkıda bulunan markaların sergilendiği bu organizasyonda yerinizi almak markanız için birçok ayrıcalığı beraberinde getirir.

30 yıllık bir geçmişe sahip olan bu fuarda yerinizi almak ve koleksiyonunuzu ayrıcalıklı alıcı kitlesine ulaştırmak için en uygun platform Coterie New York. Bu moda etkinliğinde ticari anlaşmaların yanı sıra katılımcılar ve ziyaretçiler için ilham verici podyum şovları, öngörü seminerleri ve workshoplar gerçekleştirmektedir

Yıldan yıla gelişen fuar katılımcılarına özel fuar  konsepti, kişiselleştirilmiş ve  letişim bakımından zengin bir  rtam garanti etmektedir.

COTERIE
NEWYORK

Seasonally updated brand spotlights, merchandised and woven throughout the show floor and featured within multiple communities.

EDIT

EDIT

AKSESUAR

AKSESUAR

AYAKKABI

AYAKKABI

CONTEMPORARY COLLECTIONS

CONTEMPORARY COLLECTIONS

Fuarı Yakından Takip Edin

Frequently Asked Questions

Question 1

Question 2

Question 3

Question 4

Question 5

Question 6

Toplantı Planlayın

Arayın:

+90 535 525 27 97