Skip links

Curve New York Katılımcımız Donella Röportajı

Firmanız Donella’yı Tanıyabilir miyiz?

1995 yılında İstanbul'da kurulan Lara Tekstil, DONELLA ve DONELLA MAN markaları ile Kadın, Erkek ve Çocuk iç giyim üretimi yapmaktadır. Laleli ve Yeşildirek’te bulunan showroomlarımızla ürünlerimizi müşterilerimizin beğenisine sunmaktayız.

Ürünleriniz ve Üretiminizden Bahsedebilir misiniz?

Firma olarak daima müşteri memnuniyetinin ön planda olduğu felsefemizle, esnek üretim kabiliyetimiz, üstün hizmet anlayışımız ve hızlı servisimiz ile öne çıkıyoruz. Gelişmiş teknolojilerin kullanımı, uyguladığımız AR-GE çalışmaları ile Çocuk, Kadın ve Erkek gruplarında iki bin modelin üzerinde, yıllık altmış milyon adeti aşan üretim kapasitesi ile hizmet vermekteyiz. Müşterilerden gelen taleplerden doğrultusunda Private Label üretimde yapmaktayız.

Donella Olarak Yurt Dışındaki Çalışmalarınız ve İhracatınız Nedir?

Üretimimizin büyük kısmını ihracat yapmaktayız. 80’den fazla ülke ile ticaret yapıyoruz. Başlıca ihracat yaptığımız ülkeler; Rusya, Ukrayna, Almanya, Kazakistan, Polonya. Müşteri ilişkilerine önem verdiğimiz için, müşterilerimizi yerinde ziyaret ederek, fikir alışverişinde bulunuyoruz.

Son Olarak, Curve New York’a Katılım Amacınız?

Amerika, firmamızın hedefine koyduğu pazarlardan bir tanesi. Geçtiğimiz sene Amazon Amerika’da satışlara başladık. Ürünlerimize gösterilen ilgi ve olumlu yorumlar bizi bu fuara katılmaya teşvik etti. Fuarın sadece İç giyim ile sınırlı olması, bu fuara katılmamız için en büyük etkenlerden biridir. Geniş koleksiyonumuzu sergileyip, Amerika pazarında kendimize yer edinmek istiyoruz.

New York İç Giyim Fuarı: Curve New York