Skip links

İç Giyim ve Plaj Giyim Sektörünün Amerika’daki En Önemli Ticari Buluşma Noktası, CURVE NEW YORK.

New York iç giyim haftası ile eş zamanlı olarak 4-6 Şubat tarihleri arasında 17.defa organize edilecek olan Curve New York bu sezon, Amerika’nın iç giyim sektöründeki 350 VIP olmak üzere, toplam 1200 ziyaretçisini ağırlayacak.

İç giyim sektöründe dünyanın en büyük ve önemli pazarı olan Amerika, sektörün en önemli 10 iç giyim markasının 8’ini bünyesinde bulundurmaktadır. Yapılan araştırmalara göre sektörün büyüme trendine kadın iç giyimi ve genç nüfusun yaşam tarzındaki iç giyim trendleri yön verecek.

İç giyim sektöründeki global büyüme trendinin lokomotif ülkesi olan ABD aynı zamanda dünya iç giyim sektöründeki firmalarında en önemli ve ilk hedef pazarıdır.

Bu sene 4-6 Şubat tarihleri arasında New York iç giyim haftası ile eş zamanlı organize edilecek olan Curve New York, Amerika’da iç giyim sektörüne yön veren alıcılar ile tasarımcı ve üreticileri bir araya getiren en önemli etkinliktir.

İç giyim mağazalarında, distribütörleri, online mağazalardan, zincir mağazaları, sektör dergi ve dijital yayınlarından, konsept mağazaları, 3 gün boyunca katılımcı firmaları ile bir araya getirip ticari ağlarını geliştirmeleri ve yeni ticaret başlangıçları sağlayacak Curve New York’u ziyaret eden zincir mağazalar ve markaların bazılarını sizlerle paylaşmak isteriz;

Allure - Anthropologie - Anya Lust - Aristelle - Azaleas - Bergdorf Goodman - Bits of Lace - Bloomers - Bra Genie - Bravo Boutique - Brooklyn Fox - Busted Bra Shop - Chantilly Lace - Free People - Her Room - I.C. London - Journelle - Lace & Day - Le Boudoir - LillIes & Lace - Livi Rae Lingerie - Macy’s - Naughty Bettie - Neiman Marcus - Nordstorm - Oh Baby Lingerie - Petticoat Fair - Petticoat Lane - Saks Fifth Avenue - Sugar Cookies - Sweetest Sin Boutique - The Dain Shoppe - Top Drawer - Town Shop - Trousseau - Revolve - Victoria’s Secret - Walmart - Zappos - Zoe & Co ve daha fazlası…

2023 yılında %95 oranında devlet teşviği alan Curve New York’un, bu dönemde de aynı oranda teşvik alması beklenmektedir.

İç giyim sektörünün bu büyük pazarında, sizde ürün ve koleksiyonlarınızla sektörün markaları ve global alıcıları ile bir araya gelerek, yeni iş birlikleri kurma ve ticaretinizi geliştirme fırsatlarını kaçırmayın.

New York İç Giyim Fuarı: Curve New York